Duathlon Żarnowiec 28.10.2017 - garść ważnych informacji

Szanowni Państwo, przekazujemy ważne aktualne informacje związane z organizacją Cross Duathlon Żarnowiec - 28.10.2017 r. start godz. 12:00.

Dojazd i parkowanie

Proponujemy Państwu w tym roku dojazd na zawody od strony miejscowości Dopiewo, /ul. Bukowską przez przejazd do miejscowości Podłoziny/ (zobacz). Samochody będzie można parkować zgodnie z zaznaczeniem na mapie. To ok 1300 metrów od miejsca, startu, biura zawodów, strefy zmian zgodnie z kierunkiem jazdy roweru.

Strefa Zmian

Strefa zmian czynna będzie w dniu zawodów od g. 10.00 do g. 11.30. Zlokalizowana bezpośrednio w okolicy linii start/meta (zobacz).

Pakiety startowe

Odbiór pakietów startowych odbędzie się w piątek 27 października 2017 roku w hali sportowej GOSiR Dopiewo, ul. Polna 1a w godzinach 10.00 – 20.00 oraz w sobotę 28 października 2017 roku w biurze zawodów /wiata piknikowa w Żarnowcu/ w godzinach 9.00 – 11.30

Zapisy

Zapisy trwają do środy 25.10.2017 rok do g. 23.59 lub do osiągnięcia limitu uczestników 200 osób. /suma start indywidualny i sztafeta/

Medale

Taki medal otrzyma każdy uczestnik II edycji cross duathlonu Żarnowiec (zobacz). Zwróćcie uwagę, że Żarnowiec to miejsce ze źródełkiem wody i najwyższe wzniesienie. Motywy te wyraźnie można odnaleźć na medalu.

Apel do mieszkańców miejscowości Żarnowiec, Podłoziny, Lisówki, Tomice, Skrzynki

Szanowni Państwo,

Gmina Dopiewo – Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie w najbliższą sobotę 28 października 2017 roku organizuje w miejscowości Żarnowiec zawody sportowe pod nazwą Cross duathlon Żarnowiec 2017.

Ubiegłoroczna edycja zdobyła uznanie wśród zawodników, a nam organizatorom dała wiele satysfakcji. Dziękujemy Państwu za ubiegłoroczną wyrozumiałość, związaną z niewielkimi utrudnieniami komunikacyjnymi, prosząc jednocześnie o zrozumienie sytuacji w tym roku.

Podobnie jak pierwsza tak i druga edycja zaplanowana jest na udział ok. 200 zawodników, którzy będą biegać i jeździć rowerem po okolicy, korzystając z dróg i lasów na co uzyskaliśmy wszelkie zgody i pozwolenia.

Start zawodów zaplanowany jest na g. 12.00. Jednak biuro zawodów czynne będzie od g.9.00.

Zwiększone natężenie ruchu oraz chwilowe przerwy w ruchu drogowym odbędą się w godzinach 11.00 – 15.00. W tym czasie ruchem kierować będzie policja, straż gminna i straż pożarna.

Z poważaniem
Marcin NAPIERAŁA
dyr. Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji


Poniżej znajduje się mapa graficzna obrazująca wszystkie następujące po sobie etapy Cross Duathlon Żarnowiec.


Poniżej znajduje się mapa graficzna obrazująca strefę zmian Cross Duathlon Żarnowiec.


A tak wygląda oficjalny medal Cross Duathlon Żarnowiec edycja 2017.